Isopropylalkohol 5 l
Code: 1615Related products
Nemrznoucí směs do ostřikovačů Economy -16°C, 5 l
In Stock
(>100 pcs)
€4,86
Measure price:
€0,97 / 1 l
Nemrznoucí směs do ostřikovačů Premium -16°C, 5 l
In Stock
(>100 pcs)
€7,32
Measure price:
€1,46 / 1 l
Nemrznoucí směs do ostřikovačů -16°C, 5 l
In Stock
(>100 pcs)
€6,50
Measure price:
€1,30 / 1 l
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Ingredients and packages |
|---|---|
| Weight: | 4.9 kg |
| EAN: | 8595628605727 |
| Packaging: | Canister |
| Typ chemie: | Alkoholy, Ředidla |
| Volume: | 5 l |
New
Gelový podpalovač 1 l
In Stock
(>100 pcs)
€3,64
Gel lighter Ecoliquid for easy and safe lighting of grills, fireplaces, stoves or for fondue preparation. burns without soot and odour better, longer burning does not leak...
Product rating
5,0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
14 ratings
5
14x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Leave a rating
List of ratings
5
Customer
+ Nezklamal mé očekávání
+ nic
5
Customer
+ Celková spokojenost s produktem
5
Customer
Jsem spojena. Objednávka proběhla v pořádku a velmi rychle byla doručena. Zboží bylo precizně zabaleno aby se nepoškodilo.
Vše v poradku. Děkuji
5
Customer
Perfektní odmašťovadlo. Perfektní čistidlo. Užívám více let.
5
Customer
OK
5
Customer
+ čistí
+ nesmrdí
+ Na elektro(niku) je 99% ideální
5
Customer
ok
5
Customer
+ Kvalitní vyrobek
5
Customer
+ Výhodné balení
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
Ecoliquid is a Czech brand with a tradition dating back to 2010. We focus on the development and production of technical chemicals, cleaning and disinfecting products, raw materials, and specialized products for households, industry, the automotive sector, and aviation. We place emphasis on the quality, functionality, and practical use of our products.




